Суддя відмовився від участі у справі корумпованого прокурора

судСуддя Суворовського райсуду Одеси Дмитро Шкорупєєв відмовився розглядати справу корумпованого прокурора Емми Михайлової, затриманої за хабар у п'ять тисяч доларів.

Як повідомляє видання «368.media», суддя вирішив заявити про самовідвід, оскільки протягом 2014-2015 років Михайлова неодноразово здійснювала процесуальне керівництво у ряді кримінальних виробництв, а також брала участь у судових засіданнях щодо їх розгляду та інших питаннях в Суворовському райсуді.

Так як Шкорупєєв був головуючим суддею в деяких з даних справ, то він підтримував з прокурором зв'язок.

«В силу службової необхідності, між суддею і прокурором виникали певні офіційні відносини, формували міркування судді про морально-ділових і особистісних якостях Михайлової. На думку суду, можливу упередженість судді у зв'язку з його службовими відносинами з обвинуваченою, можуть вплинути на об'єктивність судового розгляду », - пояснили в суді.

Тепер справа Матвєєвої направлено на повторний розгляд. Нагадаємо, що їй висунули підозру за ч.3 ст.368 КК України. Зараз вона перебуває на волі, оскільки внесла заставу в розмірі 1,2 млн грн.