Сільрада намагається віддати в оренду заповідник, незважаючи на суди і протести прокуратури

Дерибан земліПрокуратура через суд вимагає повернути в комунальну власність землі регіонального ландшафтного парку «Кінбурська коса». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області

Прокуратура області звернулася до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Покровської сільської ради про передачу в оренду під базову стоянку для розміщення маломірних суден двох земельних ділянок загальною площею 0,25 га, розташованих в межах регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса» в безпосередній близькості до урізу води Чорного моря і Дніпро-Бузького лиману.

Встановлено, що вказані земельні ділянки надані в відсутність позитивного висновку управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації та архітектора району. Крім того, розміщення на цих землях вищевказаних об'єктів не передбачено наявної містобудівною документацією.

Ці порушення вже підтверджені судом, яким у вересні 2014 року задоволено позовні вимоги прокурора області.

Однак, незважаючи на наявність зазначеного судового рішення, яке ніким не оскаржено і набрало законної сили, сільрада, не усунувши ці порушення, знову прийняв аналогічне рішення про передачу в оренду цих земель.

Також прокуратурою за даним фактом відносно посадових осіб Покровської сільської ради розпочате кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).