ГПУ перевіряє, як Кузьмін заволодів величезним особняком

Ренат Кузьмін. Фото forbes.ua

Ренат Кузьмін. Фото forbes.ua

Генеральна прокуратура отримала доступ до документів Київміськдержадміністрації, на підставі яких колишній заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін став власником особняка площею 1 068 кв. м. в Пуща-Водиці.

Про це пише «Перша інстанція».

З судових матеріалів випливає, що управлінням з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури розслідується злочин, кваліфіковане за ч. 5 ст. 191 КК (заволодіння і розтрата чужого майна).

Відповідно до нього, невстановлені посадові особи шляхом зловживання службовим становищем в 2010-2015 рр. заволоділи об'єктами нерухомості Державного управління справами президента України. Зокрема, мова йде про держдачі на території комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» під Києвом. Кримінальне провадження було розпочато 25 вересня 2015.

У рішенні суду повідомляється, що в ході розслідування у правоохоронного органу виникла необхідність у доступі до документів КМДА - розпорядженням семирічної давності «Про надання комплексу відпочинку« Пуща-Водиця »дозволу на проектування та реконструкцію з добудовою будинку № 46 на вул. Вишгородська, 150 в Оболонському районі «комплексу відпочинку «Пуща-Водиця».

Згідно з даними, отриманими «Першої інстанцією» з реєстру речових прав на нерухоме майно, за цією адресою розташований будинок площею 1 068 кв. м. 8 грудня 2010 його власником став тодішній заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін.

У 2014 - 2015 році право власності, згідно інформаційного довідці Мін'юсту, перейшло якоїсь Лідії Шумакова. За інформацією hromadske.tv, вона є тещею Ріната Кузьміна.

Крім того, Генпрокуратура затребувала рішення Київської міськради 15-річної давності «Про оформлення права користування земельними ділянками», держакт на право користування земельними ділянками та всієї документації, що стали підставою для прийняття вищезазначених рішень. Суд надав доступ до цих документів.