У Рівному засудили міліціонера, пійманого на хабарі

Суддя 2Рівненський міський суд засудив інспектора роти патрульної служби Рівненського МВ УМВС України в області, молодшого сержанта, якого у травні впіймали на отриманні 1 тис грн. неправомірної вигоди.  Кошти він одержав від громадянина за вирішення питання щодо непритягнення його до відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

За вчинене міліціонеру призначили покарання: 24 400 грн. штрафу, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади та здійснення правоохоронної діяльності строком на 3 роки.

У ході досудового розслідування, яке проводилося слідчими прокуратури області, підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання

− Згідно з вироком Рівненського міського суду від 20.10.2015 затверджено вказану угоду про визнання винуватості та призначено покарання особі у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 24 400 грн, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади та здійснення правоохоронної діяльності строком на 3 роки,— повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик..

Вирок суду в законну силу ще не вступив.