Під Києвом арештували землі родича прем’єра Росії Медведєва

бровари

Шевченківський районний суд Києва арештував 94,67 гектара землі поблизу столиці, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки «Ельдорадо» й чоловіку племінниці дружини Дмитра Медведєва Віктору Поліщуку, - повідомляє Радіо Свобода

Крім того, колишньому заступнику начальника головного управління Держземагенства у Київській області Станіславу Губіну оголошено про підозру в рамках кримінального провадження.

Бровари 2

За даними МВС України, Станіслав Губін порушив вимоги одразу кількох статей Земельного кодексу України. Чиновник підписав накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою земельних ділянок площею 94,67 гектара, які були у користуванні державного підприємства «Радіопередавальний центр» і затвердив їх. Губін відмовився коментувати підозру програмі «Схеми», спільному проекту Радіо Свобода і телеканалу UA:Перший.

Арештовані земельні ділянки розташовані у місті Бровари та, за даними реєстру речових прав на нерухоме майно, належать ТОВ «Компанія Інтер-профіт» і ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс».

Причиною, за якою був накладений арешт, стала ухвала Шевченківського райсуду Києва за поданням слідчого управління ГУ МВС України в Київській області.

Ділянки і Віктора Поліщука поєднують багато фактів – від його бізнес-партнера до його власної фірми самого «Техноенерготрейд», яка презентувала проект будівництва логістичного центру на цій землі.

За повідомленнями ЗМІ, Поліщук одружений із племінницею дружини прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

У 2013 році арбітражний керуючий, Держземагентство і броварські депутати фактично подарували Віктору Поліщуку річний бюджет міста у вигляді цієї землі. Про це йшлося у розслідуванні телепрограми «Наші гроші».

У 2014 році слідчі УМВС у Київській області почали розслідувати кримінальну справу про зловживання владою посадовими особами Броварського та обласного Держземагентства, що призвели до збитків у 116 мільйонів 879 тисяч гривень.