Суд зобов’язав дружину депутата повернути в держвласність ділянку на «Маяку»

3321 жовтня в Апеляційному суді Миколаївської області відбулося судове засідання, пов'язане з поверненням миколаївській громаді незаконно присвоєної рекреаційної зони у «Маяку».

Про це повідомив Ігор Дерев'янко, член тимчасової комісії з перевірки законності відведення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вулиці Менделєєва в Корабельному районі Миколаєва.

За інформацією видання, громадянка Антощенко Т.В., дружина колишнього глави «Миколаївобленерго», депутата міськради від Партії регіонів, подала апеляційну скаргу на рішення Корабельного районного суду від 10 червня 2015 року, яким ділянку лісового урочища, що належить дружині Антощенко, був повернутий у держвласність.

Суд першої інстанції визнав незаконним рішення Миколаївської міської ради про відведення землі приватній особі, скасував угоду продажу і державний акт на землю.

Нагадаємо, що ділянка за адресою: вул. Менделєєва, 1/36 була відведена миколаївською міськрадою в 2009 році жителю Первомайська Луганської області (зараз це окупована територія), який у 2010 році продав його Антощенко Т.В. Продаж ділянки оформила нотаріус Світлана Ласурія, дружина депутата- «регіонала» Ігоря Копійки.

Розглянувши справу, Апеляційний суд відхилив скаргу, визнавши попереднє судове рішення про повернення ділянки державі законним.