Перевір декларацію судді!

femida

ТІ Україна закликає журналістів та небайдужих громадян долучитися до перевірки суддівських декларацій та стилю життя суддів. Окрім того, слід привертати увагу суспільства до відверто сумнівних рішень суддів, постійно тримати у полі зору тих служителів Феміди, які себе скомпрометували.

«Перевірка частини декларацій київських суддів показала цікаву тенденцію: величезні суми в пункті «дарунки, призи, виграші» у членів сімей деяких суддів. Обсяги статків за цієї статтею сягають мільйона гривень! Тому ми вважаємо, що «під прицілом» громадськості мають бути не тільки судді, але й їх родичі. Не дарма суддівські декларації всіляко намагаються приховують від сторонніх очей. Наприклад, Дніпровський райсуд міста Києва взагалі не оприлюднив відомостей про доходи і майно членів сімей суддів»,  – зазначив координатор кампанії моніторингу декларацій високопосадовців «Декларації без декорацій» ТІ Україна Дмитро Якимчук.

Судді ТІ 1

судді 2

Завдяки контролю з боку громадськості ми змусимо українські суди виносити правосудні рішення та суворо карати високопоставлених корупціонерів, - сказано на сайті ТІ