У цей четвер КСУ знову спробує скасувати люстрацію – активісти

unnamed22 жовтня о 10:00 Конституційний суд України розглядатиме закон «Про очищення влади» на відповідність конституційним нормам.

Про це повідомляє на своєму сайті Громадський люстраційний комітет.

«Колишні регіонали ненавидять закон «Про очищення влади», бо він забороняє їм доступ до виконавчої влади. Тому протягом останнього року вони намагалися його скасувати через Венеціанську комісію, через Конституційний суд, через пропозиції внесення змін до закону, — говорить Олександра Дрік, голова Ради ГО «Громадський люстраційний комітет». — Одного разу ми вже зупинили їхню спробу скасувати люстрацію через Конституційний суд — 16 квітня. Проте з тих пір склад суду не змінився — незважаючи на відкриті провадження в ГПУ та СБУ, половина суддів і досі ті самі люди, які дозволили Януковичу узурпувати владу. Через них Льовочкін і компанія й розраховують скасувати люстраційний закон».

Громадський люстраційний комітет 22 жовтня влаштовує акцією під стінами Конституційного суду «Зупинимо реванш злочинного режиму, захистимо люстрацію!».

Засідання суду заплановане на  22 жовтня о 10:00 за адресою: м.Київ, вул. Жилянська, 14.

Проект порядку денного оприлюднений на сайті Конституційного суду.

Нагадаємо, 16 квітня Конституційний суд розглядав ці подання, проте під тиском громадськості, окремих депутатів та державних посадовців рішення було відкладено на невизначений термін з огляду на те, що закон у цей час також розглядався Венеціанською комісією.