ОДА приховала 23 млн грн перевиконання облбюджету

Фото: ДТ

Фото: ДТ

«Житомирська облдержадміністрація приховала понад 23 млн. грн перевиконання обласного бюджету від громадськості та депутатів», – зазначив Дмитро Кропачов, депутат Житомирської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, пише Житомир. інфо

Він виявив приховані кошти в змінах до обласного бюджету, які були прийнятті 15 жовтня 2015 року на сесії обласної ради за поданням Житомирської обласної державної адміністрації.

Різниця в прийнятому обласному бюджеті на сесії 15 жовтня (http://zt.gov.ua/images/Proekt/34s/dod_34_zmin_bdj_2015.zip) та фактичного надходження до загального фонду обласного бюджету станом на 1 жовтня 2015 року становить 23 млн грн.

Ці кошти не відображені серед джерел надходження (у даних про фактичні надходження доходів до загального фонду обласного бюджету станом на 1 жовтня 2015 року:http://oda.zt.gov.ua/images/golovna/zvit_budget/dani_fakt_nadh_01-10-2015.pdf), і не направлені на нагальні потреби, коли на сесії приймалися зміни до обласного бюджету.

Ці гроші недоотримав кожен район області, як мінімум, за рахунок 20% від перевиконання бюджету, які мають іти на потреби виборців за пропозицією кожного депутата.