Депутат, якого оштрафували за корупцію, приховує свої прибутки

gapunichДепутат Одеської міськради від фракції «Довіряй справах» Валентин Гапуніч приховує своє реальне фінансове становище від податкової служби.

Про це свідчать дані його податкової декларації, пише 368.media

Незважаючи на те, що в документі більше десяти сторінок, Гапуніч зволів заповнити тільки перші дві, в інших поставив жирні прочерки. Таким чином, судячи з даних декларації, депутат не має ні квартири, ні машини, ні земельних ділянок, ні банківських рахунків.

Втім, у 2014 році політик, що позначив себе як підприємець, заробив дуже непогану суму - 336 тис грн. Ще 329 тис грн у сімейний бюджет внесла його дружина Олена.

При цьому корупціонер забув згадати в декларації трьох власних дітей. Він є співзасновником ТОВ «Автодор», яке з завидною регулярністю виграє дорожні підряди в Одеській області. Тільки в цьому році фірма отримала майже дев'ять мільйонів гривень на прибирання доріг в Іллічівську.

Правоохоронці воліють «закривати очі» на ці сумнівні тендери. Внесок Гапуніча в статутний фонд підприємства становить 206 тис грн (у декларації він цього не вказав - Ред.). Ще стільки ж вніс його родич Аркадій Гапуніч. Між іншим, він є главою ЗАТ «Харчопромавтоматика», яке раніше очолював депутат.

В жовтні 2011 року Приморський районний суд засудив депутата міськраді до штрафу за корупційне правопорушення. З нього стягнули 850 гривень за ст. 172-2 КУпАП за порушення обмежень, встановлених законом. Гапуніч при складання договору надав перевагу КП «Парксервіс-Одеса», знаючи, що стоянка площею 1,5 тис кв м експлуатується приватним підприємцем.