Суд зобов’язав прокуратуру відкрити провадження проти Вілкула – адвокат

Провадження мають відкрити за статтями про зловживання службовим становищем та привласнення майна,- повідомляє Тиждень

patrioty.org.ua

patrioty.org.ua

Жовтневий районний суд Дніпропетровська 16 жовтня зобов'язав обласну прокуратуру порушити кримінальне провадження проти Олександра Вілкула за підозрою у зловживанні службовим становищем. Про це адвокат Оксана Томчук написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська зобов'язав прокуратуру Дніпропетровської області порушити кримінальне провадження ...проти Олександра Вілкула за ч.5 ст 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України", - пише адвокат.

За словами Томчук, мова, зокрема, йде про зловживання, вчинені Вілкулом під час роботи головою Дніпропетровської облдержадміністрації, пов'язані з будівництвом надземного переходу на пр. ім. Газети Правда, реконструкцією даного проспекту та вимаганням неправомірної вигоди під час будівництва Дніпропетровського метрополітену.

Юрист нагадала, що санкції за цими статтями - позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Оксана Томчук також повідомила, що жоден із інформаційних майданчиків міста не надав правозахисникам можливості провести прес-конференцію з цього питання. Тому, щоб надати детальну інформацію про злочини кандидата на посаду міського голови Дніпропетровська, вони призначили журналістам зустріч в приміщенні одного з місцевих ЗМІ (ТРК "Регіон") - сьогодні в 13.00.

Нагадаємо, 18 жовтня у Києві біля стін Києво-Печерської лаври віряни протестували проти участі церковних сановників у політичній агітації. Небайдужих громадян образила новина про намір предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія відвідати Дніпропетровськ, аби агітувати там за Олександра Вілкула, який балотується на пост мера міста.