Голова району, який є кандидатом від «Солідарності», агітував під час робочої зустрічі

ВибориНа зустрічі з громадою села Петрилів в приміщенні місцевої ЗОШ голова Тлумацької РДА Івано-Франківської області Володимир Габурак, який є кандидатом до обласної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність", незаконно агітував, повідомляє «Тримай курс».

"Під час зустрічі Габурак оголосив про те, що балотується до обласної ради, пояснив, що хоче стати депутатом, "для того щоб докінчити все, що розпочали тут у районі", розповів, що було зроблено в районі під час його головування в РДА, і зазначив, що "буде шкода, якщо все, що розпочали, завершиться на півдорозі", озвучив своє гасло "Іду, щоб докінчити те, що розпочав". Крім того, пан Габурак у своїй промові засудив наміри балотуватися до обласної ради осіб, які "навіть не з нашої області, а хочуть представляти інтереси району, хоча добре не знають назв населених пунктів". Він зазначив, що це робиться для того, щоб розхитувати ситуацію, "розхитувати човен", – повідомив спостерігач ОПОРИ.

Також на зустрічі надали слово кандидату до районної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" І. Цінику. У своєму коментарі для ГМ "ОПОРА" Габурак зазначив, що перебуває в с. Петрилів з робочим візитом, угоди на оренду приміщення для проведення зустрічі з громадою не укладав. Таким чином, промову В. Габурака перед мешканцями с. Петрилів можна розцінювати як передвиборчу агітацію.

"Закон "Про місцеві вибори" забороняє кандидатам, які займають посади в органах влади, для агітації використовувати ресурси за місцем роботи, транспорт, приміщення, службові наради тощо. Якщо кандидат під час агітації ігнорує цю вимогу закону, то такі дії містять ознаки зловживання адміністративним ресурсом у вибочих цілях", – прокоменутвав Іван Маруняк, координатор ОПОРИ на Івано-Франківщині.

Спостерігач звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити цей факт на зловживання адмінресурсом. Заяву зареєстрували у Тлумацькому районному відділі міліції.