Німецькі інвестиції прийдуть в Україну за умови, що вона боротиметься з корупцією

Меркель знову говорить про корупцію в Україні kmu.gov.ua

Меркель знову говорить про корупцію в Україні kmu.gov.ua

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Німеччина готова інвестувати в Україну у випадку, якщо будуть виконані певні умови, в першу чергу - проходити реальна боротьба з корупцією. 

Також, за словами Меркель, вкрай важлива деолігархізації. 

Відповідну заяву Меркель зробила напередодні візиту до ФРН прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, де в Берліні буде проведено спільнf німецько-українська економічна конференція, на якій німецькому бізнесу будуть представлені можливості для інвестування в Україну, повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на Reuters.

Похваливши Україну на її "мужньої шляху", Меркель додала, що країні ще багато належить зробити для залучення бізнесу, особливо - в частині законодавства.

Меркель також висловила думку, що не бачить загроз для України в нестачі газу.  В січні 2015 року, перед зустріччю в Ангелою Меркель, Яценюк заявляв, що Україна подолала корупцію в енергетичній сфері".

Під час тристоронньої зустрічі президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда і Ангели Меркель в серпні, західні ЗМІ повідомляли, що Німеччина і Франція більше говорили з Порошенком про корупцію в Україні, ніж про конфлікт в Україні.