Посадовець департаменту соцзахисту отримав 50 тисяч хабара за безперешкодне фінансування

хабарникПершого заступника директора обласного департаменту соцзахисту населення підозрюють у  вимаганні 50 тисяч гривень хабара від директора санаторію.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик повідомив, що є достатньо доказів того, що посадовець органу влади прийняв пропозицію, поєднану із вимаганням, одержати понад 50 тис грн від директора одного із санаторіїв за сприяння у безперешкодному фінансуванні договору щодо оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок ЧАЕС.

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаної із вимаганням).

- Вирішується питання про обрання особі запобіжного заходу, - додав прокурор.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що у вересні  директорка департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної адміністрації, депутатка Дубенської районної ради Ольга Підкидач намагалась отримати хабар у розмірі 9 тисяч гривень. Тоді її затримали «на гарячому». Вона також вимагала від керівника санаторію неправомірну вигоду.