На українців очікують нові реєстри

Сергій ЛещенкоЗ наступного року настане рай для журналістів-розлідувачів, оскільки в Україні відкриваються нові реєстри.

Так вважає народний депутат від БПП Сергій Лещенко, передає кореспондент “Ні корупції!”.

За словами депутата, з наступного року в реєстрах можна буде переглядати засновників фірм, реєстрацію засновників, реальні адреси нерухомості та земельних ділянок.  

“Незабаром буде створено реєстр транспортних засобів. Я  навіть не знаю, чи є реєстр транспортних засобів в європейських країнах”, - каже Сергій Лещенко.

Зараз міністерство юстиції з народними депутатами обговорюють можливість відкриття реєстрів людей, які отримали ліцензії на закордонне інвестування.

“Вже час думати про наступні реєстри, які слід відкривати. Ми з паном міністром (міністр юстиції Павло Петренко - “Ні корупції!”) на минулому комітеті думали, чи не відкрити нам реєстр осіб, які мають ліцензії на інвестування за кордон”, - про це повідомив депутат БПП Сергій Лещенко

Як відомо, нещодавно парламент зобов’язав відкривати інформацію про політичних донорів партій, ввів  кримінальну відповідальність за незаконне їх фінансування партій.