Депутат Одеської міськради виявився бездомним мільйонером

6e46a148f65d56ae424c2207Колишній регіонал, а тепер позафракційний депутат від міськради Юрій Преснов, який протягом тривалого періоду часу був відсутній в США, куди він давно перевіз свою сім'ю, знову розраховує «пролізти» у владу.

На нинішніх виборах він вирішив балотуватися від партії «Довіряй справах» Геннадія Труханова, пише 368.media.

У 2014 році батько п'яти дітей задекларував дохід в у 984,5 тис грн, працюючи президентом ТОВ «Чорноморська аграрна група» і як приватна особа-підприємець. Квартир і машин у нього немає, зате є якийсь об'єкт площею в 149,1 кв. метр. Крім того, у Преснова є Bentley Continental 2006 року випуску. За даними ЗМІ, цю інормаку він придбав за 260 тис доларів.

Також у політика є внесок у статутний капітал товариства у розмірі 1,92 млн грн. Цікаво, що в даний момент його компанія переписана на якогось Олександра Радзілевіча, а сам Преснов в засновниках або керівництві не числиться.

Походження доходів депутата досить дивне. За даними ЗМІ, раніше він був співвласником концерну «Інто», який збанкрутував з офіційними боргами 360 млн. грн. Сюди входила компанія «Інсахарпром-К», яка знищила три цукрові заводи в Одеській області.

Компанія «Інто-буд» залишила без квартир сотні ошуканих покупців, випустивши облігацій на 71 млн грн і відмовили погашати їх. Крім того, «Інто» знищила Одеський деревообробний завод заради земельної ділянки. Преснову належали евакуатори, які працювали в Одесі при мері Едуарда Гурвіца. З кожного викраденого автомобіля фірма Преснова «Паркінг-люкс» отримувала 500 грн. Також Преснов поставив свою тітку директором комунального підприємства «Ланжерон». Вона звільнилася під загрозою кримінальних справ. Два сезони Преснова йшли доходи від платних пляжів Ланжерона, Дельфіна і Відради. Політик також заснований БФ «Асоціація пляжного футболу Одеси», яка безкоштовно отримала в оренду приміщення в 360 кв. метрів на Рішельєвській, 11. Яка доля об'єкта невідома.

Також Преснов разом з В'ячеславом Круком числяться засновниками фірми «Крумар» з невеликим статутним капіталом.