На хабарі у 50 тисяч доларів спіймали заступницю начальника Одеської митниці

Фото: 1tv.od.ua

Фото: 1tv.od.ua

13 жовтня о 18 годині 30 хвилин під час отримання хабара у розмірі 50 000 доларів США співробітники СБУ та ГПУ затримали в її робочому кабінеті заступника начальника Одеської митниці Ларису Ареф'єву.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив журналіст Павло Верещагін

За його інформацією, Лариса Ареф'єва – протеже начальника Київської регіональної митниці Геннадія Романенка, а також родичка члена Компартії, народного депутата кількох скликань Ігоря Алексєєва.

В той же час голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив про “отримання контролю над Одеською митницею та проведення її реформи в найближчі дні”:

“Ми говорили з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим, і він гарантує, що на цьому тижні, ми домовилися на 16 жовтня, новим начальником одеської митниці буде призначений запропонований мною кандидат – це Юлія Марушевська", – пояснив Саакашвілі. Митник в Одесі не буде мати права диктувати ціни – це людина, яка займається оформленням документів у визначений за нормативами час. Все, інших функцій, а тим більше повноважень затримувати переміщення товару у митника не буде", – запевнив губернатор.