Посадові особи столичного держпідприємства привласнили 40 мільйонів

Фото: ДТ

Фото: ДТ

Між державним підприємством та іноземним агентством був укладений договір на поставку обладнання.

Частина отриманих кредитних коштів посадові особи ДП вирішили перерахувати на депозитні рахунки банків. В результаті цих операцій вони протягом 2009-2015 років отримали відсотки, які використовували на власні потреби, пише KV з посиланням на Департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Повідомляється, що в результаті нецільового використання отриманих кредитних коштів державному бюджету завдано збитків на суму майже 40 млн гривень.

За даним фактом слідчим управлінням ГУМВС України в м.Києві відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За вчинення дій, які інкримінують чиновникам держпідприємства, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і зі спеціальної конфіскацією.