Фірма, яка розкрадала бюджетні кошти, відремонтує тротуари в Миколаєві за 5 мільйонів

дорогаДепартамент ЖКГ Миколаївської міськради уклав договір з одеським підприємством - ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» на суму 4,742 млн грн. Про це пише Миколаївський центр журналістський розслідувань з посиланням на «Вісникудержавних закупівель».

За ці гроші підприємство повинне провести до кінця нинішнього року поточний ремонт тротуарів по таких вулицях в Миколаєві: вул. Крилова, 11, 13, вул. Бутоми, вул. Фрунзе та вул. Дзержинського (від вул. Потьомкінських до універмагу).

Оплата робіт здійснюватиметься за рахунок міського бюджету.

Крім фірми-переможця, в торгах брало участь ТОВ «Меркурій-1», яке пропонувало виконати роботи за 4,98 млн грн. Однак це було менш вигідною ціновою пропозицією.

Варто відзначити, що фірма «СК Дорлідер» зареєстрована на Вагінак Аветисян. Проте раніше засновниками компанії були брати Араік і Армен Амірханяни з Одеської області. Як повідомляють ЗМІ, Вагінак Аветисян є громадянином Росії.

У свою чергу, засновниками ТОВ «Меркурій-1» є Олег і Сірануш Амірханяни, а також одеське колективне мале підприємство «Агросинтез» Грачика та Олега Амірханянів.

Нагадаємо, що в кінці 2011 року СБУ в Одеській області через суд отримала доступ до договорів, які «Дорлідер» укладав з Управлінням дорожнього господарства Одеської міськради. Виїмка проводилася в рамках оперативно-розшукової справи, яку було порушено за фактом розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

У 2013-му році співробітники Держфінінспекції звинуватили керівництво фірми в значному (на суму в 9,8 млн грн) завищенні вартості робіт по ремонту автодороги Р-06 «Ульянівка-Миколаїв», який проводили в 2011-му році.Проте тодішній директор підприємства заявив, що звинувачення ревізорів безпідставні і викликані їхньою необізнаністю в технологічних процесах при ремонті доріг.