В Ужгороді кандидат агітує майданчиками та використовує муніципальну газету

адріївСпостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" вчергове зафіксували ознаки незаконної агітації з боку кандидата в мери від партії "Відродження" Богдана Андріїва та кандидата в депутати від цієї ж політичної сили Євгена Прозора.

Так, про зустрічі з виборцями вони інформують під приводом "відкриття майданчика". Відповідні оголошення зафіксували спостерігачі "ОПОРИ".  

На самій зустрічі кандидати спілкувалися з людьми в основному про благоустрій двору.

В облаштуванні дитмайданчика в дворі напередодні зустрічі з кандидатами "ОПОРА" вбачає ознаки непрямого підкупу виборців, оскільки кандидати не мають права агітувати в супроводі матеріальної допомоги чи надання послуг.

Крім того, зафіксоване часте згадування Андріїва, як секретаря міськради, у муніципальній газеті "Ужгород". Зокрема, в останньому випуску газети від 3 жовтня опублікована думка Андріїва про систему держзакупівель. На думку "ОПОРИ", зміст такої публікації може спонукати виборця голосувати чи не голосувати за кандидата.

Крім того, в газеті повідомляється, що Андріїв брав участь, як секретар міськради, взяв участь у відкритті виставки живопису художника та архітектора Степана Шолтеса. Хоча на передвиборчий період він не виконує обов'язки секретаря міськради, оскільки перебуває у відпустці.

Відтак у фактах – коли Богдан Андріїв відвідує заходи в якості секретаря міськради, будучи при цьому в офіційної відпустці, та у інформуванні про свої дії чи думки у муніципальній газеті "Ужгород", – спостерігачі ОПОРИ вбачають ознаки використання адмінресурсу.