Посадили голову селищної ради, який отримав 300 тисяч хабара і оплатив кредит за авто

Хабар 300У Херсонській області Скадовський районний суд засудив в.о. голови Лазурнянского селищної ради Руслан Коваленко до восьми років в'язниці за вимагання та хабар.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, пише asn.in.ua.

1 жовтня 2013 в селищі Лазурне Скадовського району при отриманні хабара в сумі до 90 тис. доларів були затримані троє осіб. Серед затриманих - в.о. голови Лазурненского селищної ради Руслан Коваленко, депутат селищної ради від Партії регіонів Михайло Котляревський і підприємець із Скадовська, колишній перший заступник голови Скадовської РДА Сергій Кульчіковскій.

Встановлено, що вказані особи вимагали у підприємців, які хотіли оформити отримання 7-ми земельних ділянок по 10 соток, надання їм дозволів під індивідуальне будівництво та 2-х земельних ділянок по 15 соток для будівництва АЗС, кошти в сумі 90 тис доларів.

Колишньому посадовцю дісталося 330 тис гривень, з яких 30 000 гривень він оплатив кредит за автомобіль. А під час візиту міліціонерів у його будинок дружина посередника викинула сумку з 300 тисячами гривень у двір сусідів, щоб врятувати чоловіка від відповідальності. Зловмисник поводився вкрай агресивно і всіляко намагався перешкодити роботі співробітників міліції. Під час обшуку в автомобілі депутата, на якому він намагався сховатися від міліціонерів, оперативники знайшли 15 тисяч гривень, а у нього вдома вилучили ще 70 000 гривень.

Скадовським районним судом Херсонської області в.о. голови сільради був засуджений до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлення права заняття займаної посади строком на 8 років. В даний час спільники засудженого перебувають у розшуку.