Суд визнав недійсним договір оренди земельної ділянки у Києві на Волгоградській

two_column_dh4YuFE6Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію заступника прокурора Києва і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким визнано недійсним договір оренди земельної ділянки на вул. Волгоградській.

 Спірна земельна ділянка загальною площею 0,15 га розташований на Батиєвій горі в зоні щільної громадської забудови - поруч знаходяться житлові будинки, школа і дитячий садок, передає KV.

Крім того, ділянка знаходиться в оползнеопасной зоні міста, де відповідно до цільовим призначенням передбачена тільки малоповерхова забудова, тобто одно- і двоповерхові будинки. У той же час, на спірній землі приватна компанія планувала будівництво 13-ти поверхового будинку з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

 Також з'ясувалося, що рішення про передачу земельної ділянки Київською міською радою було прийнято без проведення земельних торгів та взагалі без урахування суспільних інтересів.

 Суди першої та апеляційної інстанцій погодилися з доводами прокурора про незаконну передачу цієї землі приватному товариству і визнали відсутність у нього права користування земельною ділянкою.