Кандидат до Миколаївської міськради підкуповував виборців дешевими продуктами

кандидатКандидат у депутати Миколаївської міської ради від місцевої організації партії БПП «Солідарність» по округу №9 В'ячеслав Бродівський агітував за себе бакалійної ярмарком за зниженими цінами, організованою 8 жовтня в одному з дворів Миколаєва по вулиці Фрунзе.

Це зафіксував спостерігач від Громадянської мережі ОПОРА, який зробив на цьому ярмарку «контрольну закупівлю», повідомляє НЦЖР

Як розповіли продавці, ярмарок працював у цьому дворі вранці, і на ній можна було дешевше купити рис, гречку, цукор, макаронні вироби. За їхніми словами, організував цей ярмарок кандидат у депутати Миколаївської міської ради В'ячеслав Бродовський. За повідомленнями продавців, це перший ярмарок, так би мовити, пробна, а в наступний четвер така ж буде організована в сусідньому дворі.

Додамо, що, крім календариків, які пропонувалося ухвалити покупцям «на додаток», у дворі були розклеєні листівки кандидата В'ячеслава Бродівського без вихідних даних.

Громадянська мережа ОПОРА бачить в описаному випадку ознаки відразу декількох порушень Закону України «Про місцеві вибори».

Нагадаємо, що згідно частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» «забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви , символіки, прапора місцевої організації, яка є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».