Депутати Київоблради знайшли в програмі боротьби з корупцією безліч підводних каменів

корупціяНа сьогоднішньому пленарному засіданні чергової п'ятьдесят третього сесії Київської обласної ради депутати відкинули рішення про затвердження Програми щодо запобігання та протидії корупції в Київській області на 2015-2017 рр. "Київщина без корупції - стоп корупції".

Як пише KV, в облраді визнали документ недопрацьованим і відмовилися приймати його в нинішньому вигляді.

Депутати впевнені: у документі наявний не тільки безліч підводних каменів, але і його користь в напрямку боротьби з корупцією досить сумнівна, оскільки розроблена Програма має суто декларативний характер.

Як зазначив депутат Володимир Демиденко (депутатська група "Європейська Україна"), постійна комісія Київоблради з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією цей проект спочатку не підтримала. За його словами, сама Програма містить досить провокаційні і непрозорі судження.

У свою чергу депутат Тарас Чабан (позафракційний) наполягає, що Програму, реалізація якої розрахована на два роки, необхідно доопрацювати в економічній площині.

"Такі програми у нас 25 років вже розроблялися, - без натяку на економічний аналіз. Вона виразно вимагає доопрацювання ", - заявив депутат.

Ініціатором розробки, розробником і відповідальним виконавцем Програми виступає Управління з питань оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, протидії та виявлення корупції Київської ОДА на чолі з Богданом Кавуличем. Співрозробник Програми - заступника голови КОДА Дмитро Христюк.