Кличко призначив на посаду топ-менеджера помічницю підозрюваного у корупції Вавриша

Бондар

Бондар

Мер Києва Віталій Кличко зробив Ганну Бондар заступником директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Як повідомляє «КиевВласть», також вона буде начальником управління ландшафтної архітектури та комплексного благоустрою цього департаменту.

Таким чином, малодосвідчена Ганна Бондар на сьогодні є єдиним топ-менеджером в містобудівному департаменті КМДА. Адже, два замдиректора цієї структури (люди з великим досвідом: Андрій Куделін і Петро Захарченко) вже звільнені, а директор департаменту Сергій Целовальник звільниться, коли вийде з лікарняного.

Ганна Бондар стала в.о. заступник директора департаменту містобудування та архітектури КМДА 12 серпня 2015, коли мер Києва в рамках боротьби з корупцією звільнив з цієї посади Андрія Вавриша.

Андрій Вавриш (до речі, офіційно звільнився за власним бажанням) весь цей час продовжував в КМДА курирувати кілька корупційних напрямків, включаючи видачу за мзду забудовникам містобудівних умов і обмежень.

У кулуарах КМДА подейкують, що, незважаючи на звільнення, Вавриш займав свій особистий кабінет в Київглавархітектури, де вів активні переговори з охочими "повирішувати проблеми" забудовниками.

Крім того, джерела KV запевняють, що Вавриш планував повернутися в столичну владу за допомогою мандата депутата Київради. Екс-чиновник вів переговори про висунення своєї кандидатури за списками партії Олександра Омельченка "Єдність". Однак Сан Санич відмовив скомпрометували себе Вавриша, що не побажавши бачити в рядах своєї партії настільки одіозну особистість.

Розуміючи, що повернутися в столичну владу в офіційному статусі у нього не виходить, Вавриш вирішив зайти з чорного ходу. "Андрій особисто домовлявся з кураторами з Мінрегіонбуду, куди до речі, після звільнення з Києва він хотів потрапити, але не вийшло, про те, щоб в.о начальника Департаменту зробили саме Бондар", - говорить джерело KV.

При цьому, відомо, що Бондар тривалий час працювала у Вавриша помічницею, займаючись для нього організацією виставок, презентацій та ін., і донині залишається вірним йому людиною. Тому, не виключено, що Вавриш і надалі продовжить курирувати корупційні схеми в департаменті містобудування та архітектури КМДА.