Екс-ректор Петро Мельник, звинувачений у хабарництві, балотуватиметься у мери Ірпеня

http://focus.ua/

focus.ua

Про намір очолити міську владу Ірпеня колишній нардеп-регіонал  заявив 3 жовтня на своїй сторінці у Facebook.
“Шановні друзі! Ви неодноразово звертались до мене з проханням подати свою кандидатуру на посаду мера міста Ірпеня! Чесно кажучи, я довго вагався! Але розуміючи те, що з 15 років Ірпінський регіон став для мене рідним: тут знайома кожна дорога, тут справа всього мого життя - Національний Університет ДПС України, в цей регіон будучи Народним депутатом декількох скликань, я зміг залучити значну кількість інвестицій та зможу ще більше при Вашій підтримці! Я з командою йдемо від Селянської партії України!” – написав він.

MEL

У своєму повідомленні Мельник відзначає, що 70% населення регіону – “це люди, які народились та виросли у селі. Ми не боїмось важкої праці та відповідальності! У нашій команді поєднаний досвід, науковий підхід та молодіжний запал! Найближчим часом я Вас познайомлю з нашою командою!
Як повідомлялося раніше, 27 липня 2013 року екс-ректорові Національного університету державної податкової служби України і колишньому нардепу-регіоналу  Петрові Мельнику, який за президентства Януковича (його партійного лідера) був звинувачений  в отриманні хабарів, суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, але він залишив межі України і переховувався за кордоном.
У квітні 2014 року, після Революції Гідності,  Мельник повернувся в Україну, сподіваючись, за його формулюванням, на “обʼєктивне розслідування справи після змін у політиці”.
Генеральна прокуратура просила суд про ухвалення Мельнику обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки, але 8 липня 2015 року Ірпінський міський суд виправдав Мельника, знявши з нього звинувачення у хабарництві.

Сергій Штанько, для "Ні корупції!"