До Миколаївської облради йде людина, чию фірму підозрювали у розтраті 700 тисяч

миколаПо 22 округу у списку партії «Наш край» в депутати Миколаївської обласної ради висунутий депутат Жовтневої районної ради від Партії регіонів Руслан Валієв, повідомляє «Преступности.нет»

Серед 65 кандидатів у депутати обласної ради у списку значиться 33-річний Валієв Руслан Рашитович, на сьогоднішній день є директором ТОВ «Маріупольський мелькомбінат» та чинним депутатом Жовтневої районної ради, обраним у 2010 році від Партії регіонів.

До 2015 року, Руслан Валієв був заступником директора ТОВ «Єдині комунальні системи». Це підприємство в 2011 році отримало з бюджету майже 7 млн гривень на берегоукріплювальні роботи ділянки прибережної смуги Бузького лиману в селі Галицинове. Однак, через деякий час фірму викрили в тому, що вона виконує роботи, використовуючи вживані бетонні плити, а пісок незаконно копає поряд з селом.

Незважаючи на це, в кінці 2012 року Галіціновскій сільрада виділила ТОВ «Єдині комунальні системи» ще 7 млн гривень на ті ж роботи по зміцненню того ж берега в результаті проведення неконкурентною закупівлі в одного учасника.

Після цього прокуратура відкрила на «Єдині комунальні системи» кримінальне провадження за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна») за фактом заволодіння цією фірмою більше 710 тисяч гривень.

Крім того, через деякий час на це ТОВ було відкрито ще одне кримінальне провадження за крадіжку піску. Також перевіряти ці угоди прийнялася і Державна фінансова інспекція.

Однак, в результаті колишній заступник директора ТОВ «Єдині комунальні системи» Руслан Валієв разом з уже екс-губернатаром Миколаївщини Геннадієм Ніколенко балотуються від однієї партії «Наш край» в Миколаївська обласна рада.