Бізнес нардепа Шаповалова недоплатив у бюджет міста 200 тисяч

1418901346_shapovalov4Через хитрість зі ставкою земельного податку місто недоотримало 200 тис грн

Як повідомляє «Телеграф», торгово-розважальний центр «Кременчук» (відомий під назвою «Галактика »), розташований на вул. Леніна, 21, досі платить до міського бюджету за оренду землі як за будівництво. Хоча об'єкт був введений в експлуатацію ще в 2013 році.

Інформація про це прозвучала на земельній комісії міськради.

Як повідомила під час засідання Ірина Безверха, начальник земельного управління виконкому, орендар (згідно з угодою) зобов'язався по завершенні будівництва укласти новий договір, так як змінюється цільове призначення землі. І надалі платити за ставкою оренди як за комерційний об'єкт - це стандартна практика.

Однак зобов'язання щодо укладання нового договору виконані не були. І коли міська влада виставили суму за оренду землі по фактичному її використанню ( в комерційних цілях), господарі об'єкта подали до суду. Рішенням суду підприємців звільнили від сплати «зайвої» для них суми і залишили оплату за ставкою оренди як за будівництво.

За інформацією Ірини Безверхої, бюджет втратив на цьому 200 тис грн.

Директор ТРК «Кременчук» - Козин Юрій Володимирович. Власників - кілька. Велика частка належить кіпрській компанії Врабіно Холдінгз Лімітед (VRABINO HOLDINGS LIMITED), за якої, згідно реєстру, стоять громадяни Кіпру та Панами. Розмір внеску в статутний фонд - 16 млн 576,7 тис грн. Але є й українські власники: - Погрібна Юлія Олександрівна - розмір внеску до статутного фонду 8 млн 313 тис грн - ПП «Томс» - розмір внеску до статутного фонду 24 млн 890 тис грн.

У свою чергу, власники часткою ПП «Томс» - Вихідців Геннадій Анатолійович, Маковецький Валерій Семенович і Шаповалов Юрій Анатолійович - кременчуцький нардеп власною персоною.