У Луцьку судять заступницю начальника податкової, яку затримали на крупному хабарі

павловаЗа вимагання та одержання хабарів судять заступницю начальника луцької податкової. Як встановило слідство за півроку державний службовець заробила на підприємцях понад 100 тисяч гривень. 

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Бізнесмени приносили їй гроші пакунками, аби тільки податківці не блокували роботу їхніх підприємств своїми позаплановими перевірками.

Тетяну Павлову співробітники СБУ та прокуратури затримали 21 серпня. В її робочому кабінеті за адресою Київський майдан, 4 вилучили кругленьку суму готівки.

– В ході огляду вилучено паперовий пакет, в якому знаходилися грошові кошти в сумі 45 тисяч гривень. Це предмет неправомірної вигоди, – розповідає слідчий прокуратури Сергій Божко.

Як дослідили в ході слідства ці кошти Тетяні Павловій передав один із місцевих підприємців, як оплату за нестворення податківцями перешкод в роботі, зокрема за відсутність позапланових перевірок, а ще за безперешкодне повернення ПДВ.

Подібних фактів вимагання та одержання неправомірної вигоди Тетяною Павловою поки виявлено кілька. Поки триває слідство вирішується доля конфіскованих у Павлової речей.

– Під час огляду місця події Павловою добровільно було надано сумочку з якої було викладено мобільний телефон, грошові кошти, купюри перераховані, пластикові картки та інші речі, де вона пояснила, що це її особисті речі, – зазначає Сергій Божко.

Ухвалою Луцького міськрайонного суду 45 тисяч хабаря, банківські картки та інші особисті речі підозрюваної були арештовані. Однак, вона через суд вимагає усе повернути. Жінка уже найняла двох адвокатів.

– Клопотання про арешт тимчасово вилученого майна має бути розглянуте протягом 72 годин. Ця імперативна норма передбачає також негайне повернення майна вилученого, якщо клопотання с строк 72 годин не розглянуто. Положення закону судом першої інстанції порушено, – зазначає один із адвокатів підозрюваної Максим Мохнюк.

– Повністю підтримую свій захист і прошу ще врахувати ті пояснення, які давала попереднього слухання щодо опису сім-карток, на яких були поповнення моїми коштами. Рахунок не є описаний і не пред`явлений суду, – додала підозрювана Павлова.

Однак колегія суддів відхилила апеляційну скаргу. Усі речі Павлової далі перебуватимуть під арештом. Щодо заступниці начальника податкової триває слідство. Якщо її вину буде доведено, то їй загрожує покарання до 12 років тюрми з конфіскацією.

Четверта влада