Депутат намагається отримати втрачену землю вже у наступному скликанні

top-photo3Депутат Луцької міськради, директор ПП «Луцький інститут розвитку людини» Юрій Мишко намагається чинити вплив на депутатів, претендуючи на земельну ділянку на території майбутнього парку в районі вулиць Конякіна-Гордіюк, повідомляють «Волинські новини».

На засідання постійної комісії міськради розглядали проект рішення про надання КП «Парки та сквери міста Луцька» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж парку в районі вулиць Конякіна-Гордіюк.

Як повідомив депутат Богдан Шиба, основна причина того, що такий проект рішення не затверджують депутати міськради, полягає у тому, що на частину земельної ділянки досі претендує ПП «Луцький інститут розвитку людини», хоча ще рік тому він отримав офіційну відмову. Представники підприємства сподіваються «протиснути» рішення на свою користь під час наступної каденції міської ради. З його слів, вказана ділянка була незаконно отримана в оренду 6 років тому.

31 серпня Шиба подав депутатське звернення в УСБУ у Волинській області у зв’язку з тим, що там наявний конфлікт інтересів. Це підприємство очолює депутат Юрій Мишко і він впливає на депутатів фракції ВО «Батьківщина», аби ті не підтримували проект рішення про визначення меж парку (сподіваючись забрати ділянку в парку у наступному скликанні).

В УСБУ відповіли, що за фактами, викладеними у зверненні, здійснили перевірку. Згідно з її результатами склали проект протоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення депутатом Юрієм Мишком, передбаченого статтею 172-7 КУпАП. Проект протоколу скеровано для погодження та подальших дій в прокуратуру Волинської області.