Посадові особи київського вишу разом з будівельниками відмили 14 млн грн на будівництві гуртожитку

Корупція 300Столичні правоохоронці викрили розкрадання коштів на понад 14 млн грн. Одному з фігурантів справи оголошено про підозру, на черзі ще два його спільника - директор однієї будівельної компанії і службовець київського вузу.

Про це повідомляє  прес-служби столичної міліції.

Ще в жовтні 2008 року будівельна компанія взяла на себе зобов'язання побудувати гуртожиток для столичного «вузу». У результаті шахраї привласнили понад 14 млн гривень державних коштів.

Під час досудового розслідування міліціонери встановили, що посадові особи університету, зловживаючи службовим становищем, завищили обсяги будівельних робіт з будівництва гуртожитку. У змові з двома керівниками будівельних ТОВ вдалося «відмити» мільйони гривень держбюджету.

«Першому підозрюваному оголошено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним в особливо великих розмірах або організованою групою шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) ККУ. Покарання передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна ", - йдеться в повідомленні.