У Миколаєві дуже складно повернути державі землю, яку отримав брат депутата

маяк24 вересня 2015 суддя Корабельного районного суду Селіщева Л.І. задовольнила позов в інтересах держави в справі по незаконному відведенню землі в рекреаційній зоні урочища «Маяк».

Про це повідомляє Миколаївський центр журналістських розслідувань.

"Це вже 23-а перемога громади Миколаєва", - повідомив Ігор Дерев'янко, член тимчасової комісії з перевірки законності відведення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вулиці Менделєєва в Корабельному районі Миколаєва.

Ділянка на вул. Гагаріна, 2/1, була відведена Миколаївською міською радою в 2005 році Крисенко О.В. (братові депутата міської ради від ПР Крисенко О.В.), який у 2008 році перепродав її гр. Коровніченко В.В.

Корабельна прокуратура вимагала скасувати незаконне рішення Миколаївської міської ради, угоду купівлі-продажу і державний акт на землю.

 При розгляді справи в черговий раз було підтверджено, що земля в урочищі «Маяк» («Жовтневе») є державною власністю, а не комунальної, знаходиться з 1966 року на балансі лісгоспу. Від лісгоспу міськраді, тобто з державної у комунальну власність, земля не передавалася.

"Міськрада не мала права виділяти землю, яка йому не належить. Більше того, так зване «виділення землі» відбувалося без відома Миколаївської обласної державної адміністрації, яка представляє право власності держави в цьому питанні", - пише Ігор Дерев'янко.

Нагадаємо, 24 вересня Апеляційний суд Миколаївської області залишив ділянку на "Маяку" у державній власності.