Прокуратура шукає мільйони на рахунках тещі Пшонки

Фото ТСН

Фото ТСН

Прокуратура отримала доступ до рахунків тещі екс-депутата Партії регіонів Артема Пшонки, сина колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки.

Про це стало пише «Перша інстанція»

Цим рішенням, Генеральній прокуратурі був відкритий доступ до документів «БГ Банк» (до осені минулого року - «Банк Перший»).

Як відомо, минулого року ГПУ почала розслідування проти свого колишнього шефа - Віктора Пшонки. Його разом з сином - колишнім народним депутатом Артемом Пшонкою - звинувачують у привласненні 50 млн грн.

Встановлено, що в розпал Майдану - в січні 2014 року - групою осіб, до складу якої входили колишній Генеральний прокурор України Віктор Пшонка і його син - народний депутат Артем Пшонка, було присвоєно 50 млн грн. Ці кошти були отримані ВАТ «Банк Перший» від Національного банку України в якості стабілізаційного кредиту.

Генпрокуратура проводить розслідування про присвоєння коштів в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України).

У травні цього року слідчим було надано доступ до документів банку - переліком кредитних справ, спискам іпотечних договорів, договорів застави, договорів поруки, всіх цінних паперів, даними про заборгованість.

У ході їх аналізу було встановлено, що у ВАТ «БГ Банк» був відкритий депозитний рахунок тещі Артема Пшонки.

Орган досудового слідства підозрює, що це він не єдиний її рахунок у банку. На підставі цього, до суду було подано клопотання з проханням надати доступ до рахунків клієнтки.

Торік ЗМІ повідомляли про те, що син екс-генпрокурора Віктора Пшонки Артем розірвав шлюб зі своєю вже колишньою дружиною Ольгою Пшонкою. Як відомо, вона домогосподарка, виховує доньку Марію.

Раніше аналогічно вчинив і батько-Пшонка. Як повідомляв народний депутат Антон Геращенко, екс-глава Генпрокуратури влітку минулого року подав на розлучення для того, щоб зберегти свої активи в Україні.