Помітну хабарницю з Хмельниччини судитимуть заочно

gazeta.ua

gazeta.ua

Прокуратура Хмельницької області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо колишнього керівника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій за ч. 3 ст. 368 КК України,а також її пособника – працівника цього ж відділу, за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Також, враховуючи те, що колишнього чиновницю оголошено в міжнародний розшук, Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування.

Таким чином, стосовно обвинуваченої розпочато процедуру заочного засудження за інкримінований їй злочин.

Нагадаємо, 10 березня 2015 року оперативними підрозділами управлінь СБУ та МВСУ в області було викрито начальника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрацій пані Данілову у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Керівник зазначеного відділу вимагала від директора приватного підприємства 50 тис. грн за сприяння у перерахунку коштів, які відділ заборгував підприємству за виконані роботи із реконструкції встановлення твердопаливних котлів у сільських школах.

Після повідомлення підозри колишньому начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з умовою внесення 45 тисяч гривень застави. Сплативши цю суму, вона залишила місце свого проживання з метою ухилення від кримінальної відповідальності.