Стало відомо, в чому Саакашвілі звинуватив керівника з Державіаслужби

saa1-326x235Екс-глава Державіаслужби Денис Атонюк, підозрюваний у зловживанні владою, заважав веденню бізнесу компанією «Українсько-середземноморські авіалінії».

Про це пише «Перша інстанція» з посиланням на ухвалу Печерського суду Києва від 11 вересня 2015.

Цим рішенням суд посадив колишнього чиновника під домашній арешт, хоча прокуратура просила про взяття його під варту.

Головне слідче управління Генпрокуратури веде розслідування з 14 квітня 2015 року з ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2014-2015 рр. голова Державної авіаційної служби України Денис Антонюк порушив права авіакомпанії ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії» (UM Air). Нібито, чиновник «зловживаючи службовим становищем, умисно, з метою одержання неправомірної вигоди на користь третіх осіб». Подробиці у визначенні Печерського суду не вказані.

Ймовірно, в матеріалах кримінальної справи може йтися про видачу дозволів на маршрут Київ - Амман - Київ.

Зробити таке припущення дозволяє інформація з іншого судової справи - розгляди між «Українськими середземноморськими авіалініяміі» і Державною авіаційною службою України.

У ньому авіакомпанія оскаржує рішення Державіаслужби, прийняте в жовтні 2010 року, про видачу конкурентам - «Royal Jordanian Airlines» (Королівські Йорданські Авіалінії) - права на виконання рейсів Київ - Амман (Королівство Йорданія) - Київ.

Цей маршрут з восени 2013 року використовують «Українсько-середземноморські авіалінії». У квітні 2014-го року цей же напрямок отримала «Авіакомпанія Браво». Частота рейсів у цієї компанії, як і у «середземноморських» - два рази на тиждень.

У той же час «Royal Jordanian Airlines» отримала від Державіаслужби право на частоту рейсів - тричі на тиждень.

На думку «Украинско-середземноморських авіаліній», це ставить в нерівні умови перевізників, порушує Угоду про повітряне сполучення та грубо порушує права компанії, зробивши бізнес нерентабельним.

Так, в жовтня 2014 року гендиректор авіакомпанії у своєму листі просив голову Державіаслужби України замінити кратність польотів для «Royal Jordanian Airlines» з трьох разів на тиждень на два рази на тиждень. Він вказував, що завантаженість на цих рейсах становить нижче 50%, а ситуація в Україні не супроводжує збільшенню пасажиропотоку.

Нагадаємо, Антонюк очолив Державіаслужбу в березні 2014 року.

У червні 2015 на засіданні з питань експлуатації повітряних ліній між одеським губернатором Михайлом Саакашвілі і Антонюком стався конфлікт. Губернатор звинуватив чиновника в лобіюванні інтересів олігархів і перешкоджанні виходу на ринок інших авіакомпаній, крім монополіста - МАУ.

Кабмін на час проведення службового розслідування відсторонив Антонюка від роботи, а Державіаслужба оголосила режим «відкритого неба» над Одесою. 2 вересня він повернувся до виконання обов'язків, а 4 вересня уряд звільнило його з займаної посади.

10 вересня 2015 чиновнику було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України.

Прокуратура просила посадити його під варту - враховуючи тяжкість інкримінованого злочину, в правоохоронному органі побоювалися, що чиновник втече або знищить докази.

Суд прийшов до висновку, що доводи прокуратури про ризики є безпідставними, нічим не підтвердженими і надуманими. Антонюка 11 вересня посадили під цілодобовий домашній арешт.

Співвласниками «Українсько-середземноморських авіаліній» є Сергій Поліщук, Валерій Липовський, Олена Мерхеж.

Географія польотів компанії на даний момент включає чартерні і регулярні рейси в Ліван, Іран, Грузію, Азербайджан, Росію, Білорусію, Єгипет, Туреччину Німеччину, Казахстан, Узбекистан, Сирію, Йорданію, інші країни.