На Івано-Франківщині екс-голова незаконно передав у приватну власність земельну ділянку

Дерибан земліПрокуратурою Снятинського району пред'явлено позов в інтересах держави в особі Снятинської міської ради до одного із місцевих мешканців про зобов'язання останнього повернути незаконно одержану земельну ділянку вартістю 21 тисячу гривень.

Цей факт прокуратурою встановлено в ході розслідування кримінального провадження щодо колишнього міського голови Снятина, пише КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Зокрема, в ході досудового розслідування та судового розгляду кримінального провадження щодо вказаного посадовця встановлено, що чиновник вчинив службову недбалість, яка завдала шкоду громадським інтересам.

Так, у червні 2007 року, неналежно виконуючи свої посадові обов’язки, він одноособово, без голосування депутатів, видав рішення міської ради щодо передачі у приватну власність громадянину земельної ділянки площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства у м. Снятин.

При цьому, будучи зобов’язаним і маючи реальну можливість, він не перевірив достовірність даних у рішенні, підписав та скріпив відтиском гербової печатки міської ради.

Внаслідок таких дій громадським інтересам завдано збитків на 21 тис. грн. Позовна заява перебуває на розгляді суду.