В Одесі пояснили, чому взяли на роботу сумнівних правоохоронців

одесаГлава Одеської обласної міліції Георгій Лорткіпанідзе прокоментував спірні кадрові призначення в своєму відомстві, з приводу яких виникає багато нарікань з боку громадськості.

Як пише «Думська», йдеться про начальника міського управління міліції Дмитра Івушкіна, батько якого - Юрій Івушкін - до 2013 року був віце-президентом АТ «Імексбанк» і може бути причетний до виведення з АКБ 7 мільярдів гривень, що належать вкладникам фінустанови і державі.

Лорткіпанідзе зазначив, що судив про Івушкіних за результатами його роботи за останні три місяці - Івушкіна трудився в розшуку міського управління, а після його призначили начальником Малиновського райвідділу.

За словами глави відомства, нічого поганого ні про Івушкіних, ні про його батька, який був співробітником МВС і дослужився до генерал-лейтенанта, сказати не може.

«Я призначав Дмитра Івушкіна, про якого у мене є свої погляди. Я сподіваюся, що він буде таким керівником, якого заслуговує місто Одеса. У цій людині я бачу характер керівника. Він принциповий, цілеспрямований», - зазначив Лорткіпанідзе, додавши, що кришталево чистого людини не тільки в Україні, а й взагалі ніде немає.

Начальник облУВС також прокоментував призначення своїм помічником колишнього члена команди Януковича Костянтина Шпильового.

За словами Лорткіпанідзе, Шпильовий допоможе відомству в боротьбі з корупцією.

«Ця людина має багато інформації. Він призначений моїм помічником за моїм наказом, щоб у нас були великі успіхи в цьому напрямку», - пояснив глава облУВС.

Він зробив висновок, що якщо новопризначені співробітники не показуватимуть результати роботи, то довго на своїх посадах вони не затримаються.