Нардеп Шевченко і його колеги не віддали державному банку 6,5 мільйонів

шевченкоТеперішній нардеп Олександр Шевченко у 2001 році отримав в державному “Укрексімбанку” кредит на п’ять мільйонів гривень. Гроші, попри численні рішення судів та кримінальну справу, не повернув.

Про це йдеться в рішенні Коломийського міжрайонного суду,пише «Галка».

Як зазначається у судовому рішенні, у 2001 році між відкритим акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України” (“Укрексімбанк”) та ТзОВ ВКФ “Кварта” в особі директора Олександра Шевченка було укладено кредитну угоду на суму 5 млн грн. строком погашення до травня 2002 року, пізніше пролонгованого до 2003 року. Однак, у встановлений даною кредитною угодою термін отримані кредитні кошти та нараховані відсотки банку не повернуто та не відшкодовано внаслідок злочинних дій Шевченка і його команди.

Додатковим підтвердженням вини Шевченка стала постанова Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 2007 року. В зазначеному судовому рішенні вказано, що Олександр Шевченко свою вину у вчиненні злочину, передбаченого ст.367 ч.2 КК України, визнав повністю та у вчиненому щиросердечно розкаявся.

Рішенням суду позов “Укрексімбанку” задоволено, з Руслана Капітана, Надії Савчук та Олександра Шевченка наказано солідарно стягнути 6 573 657 (шість мільйонів п’ятсот сімдесят три тисячі шістсот п’ятдесят сім) грн. майнової шкоди і судовий збір.

За інформацією “Галки”, присуджені суми досі залишились не сплаченими.