Селищний голова Коцюбинського віддав зятю дві ділянки

Дерибан земліПрокуратуру зацікавили рішення Коцюбинської селищної ради, зокрема про виділення парковки для зятя селищного голови екс-регіонала Вадима Садовського.

“Прокуратурою міста Ірпеня 14.09.2015 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовими особами Коцюбинської селищної ради своїм службовим становищем при прийнятті рішень на користь місцевого підприємця про надання дозволу на розробку проекту відводу для будівництва та обслуговування безкоштовної стоянки в селищі,” – коментує ситуацію заступник прокурора Ірпеня Ільяс Рамазанов,повідомляє Громада Приірпіння.

“В рамках досудового розслідування перевіряється в тому числі й факт перебування підприємця у родинних стосунках з одним зі службовців селищної ради. Кримінальну справу порушено по ст.364 п.1,” – додає прокурор.

Два проекти рішення прийняті сесію 14 серпня стосувалися зятя селищного голови Сергія Осіпова. Це питання стало публічним завдяки тому, що громадяни відвідують засідання ради і моніторять порядок денний сесій.

Сергій Осіпов попросив 0,12 га для будівництва та обслуговуваня безкоштовної стоянки на Залізничній. Рада погодила дозвіл на виконання проекту відводу земельної ділянки.

Другий проект рішення, який Садовський лобіював на користь зятя, стосувався зміни цільового призначення ділянки площею 0,1253га (Залізнична 2/1). Тут замість стоянки транспортних засобів мають будувати тепер торговельні павільйони.

Вадим Садовський не мав би брати участі у голосуванні, бо у нього, згідно з законом, конфлікт інтересів. Але чинне законодавство голова зневажив на користь інтересів свого родича.

“Садовський активно лобіював данні рішення і голосував за них. Зрозуміло, що наші депутати швидше за все не підтвердять це, але люди були на сесії і бачили,” – відзначає журналістка і депутатка в раді Ірина Федорів.