У Рівному збираються перевірити сумнівну забудову

Ігор Мічуда

Ігор Мічуда

Здійснити перевірку рівненської забудови, що знаходиться за адресою вул. Степана Демянчука 1а, за допомогою прокуратури намагатиметься Державна архітектурно-будівельна інспекція у Рівненській області.

Про це повідомив начальник ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда на сторінці спільноти «Рівненщина політична» у Facebook, пише «Четверта влада».

Головний «будівельний ревізор» Рівненщини повідомляє, що через недоліки законодавства забудовник подав декларацію про прийняття в експлуатацію закінчених будівельних об’єктів за цією адресою. Не зважаючи на те, що з 17 по 31 серпня 2015 року була запланована перевірка цього об’єкта.

Пан Мічуда зазначає, що замовник даного будівництва ОК «ЖБК «Рівбуд» уникає проведення такої перевірки.

Відповідно Управлінням направлено звернення до УМВС України в Рівненській області та Прокуратурі Рівненської області щодо забезпечення його присутності для проведення перевірки.

«Що ми маємо? Судячи з усього збудовано як попало, з чого попало та чим попало та ким попало. Відповідно дане будівництво може нести загрозу для життя людей.

Чи призведуть спільні зусилля «чи забажають відповідні управління» до логічного кінця. Адже, якщо буде проведена перевірка і не знайдені або усунені порушення в сфері будівництва то ДАБІ немає нічого проти видачі відповідних документів людям на руки» , − зазначив Ігор Мічуда у повідомленні.

«Житлово-будівельний кооператив «Рівбуд», за підтримки місцевої влади, через хитру схему хотів привласнити земельну ділянку орієнтовною вартістю три мільйони доларів.