Чернігівський депутат черговий раз попався на хабарі

Хабар 300-250  1Депутат Чернігівської міськради Андрій Стах попався на хабарі вдруге за п'ять років. Як повідомляє 368, оперативники затримали його на хабарі в одну тисячу доларів.

Чиновник вимагав у підприємця гроші за сприяння у вирішення бізнес-проблем. Передача хабара відбулася в особистому автомобілі Стаха.

«Перебуваючи на посаді директора одного з комунальних підприємств міста, він систематично незаконно отримував гроші від комерсантів за сприяння у безперешкодному здійсненні торговельної діяльності», - зазначили у відомстві.

У прес-службі СБУ також повідомили, що за позитивний розгляд сесією міськради питання розміщення в місті мережі торгових павільйонів і оформлення відповідних документів політик зажадав 100 тисяч гривень.

Відзначимо, що Стах займав пост КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста». За даними «Порталу Чернігова», це вже другий випадок, коли депутата затримують за підозрою в отриманні хабара. Буквально півтора місяці тому рішенням суду з нього була знята судимість у попередній справі, яке почалося ще задовго до 20 березня 2009 року.

Тоді ще начальник управління торгівлі Чернігівської міськради Артем Стах пріполученіі двох тисяч доларів за видачу дозволу на ведення оптової торгівлі. У суді правоохоронці представляли матеріали стеження за начальником управління торгівлі, записи телефонних розмов, з яких випливало, що «вели» Стаха вже давно. Суд першої інстанції виправдав начальника управління торгівлі, але правоохоронці домоглися вироку. У результаті судимість, яка була знята буквально недавно.

За повідомленням прес-служби ГПУ, Стах може вийти під заставу в 1,5 млн. грн.