У Бердянську тендер з ремонту сходів розіграли фірми з Івано-Франківщини, пов’язані між собою

бердянскУ тендері щодо ремонту сходів у Бердянську з вулиці Степанянца до Лісків взяли участь лише два приватних підприємства з Івано-Франківської області, які пов’язані між собою. Про це пише Сергій Старушко у pro.berdyansk.biz

Цього року у мерії вирішили виділити 99,90 тис грн. на поточний ремонт сходів, які з’єднують два мікрорайони міста.

Журналіст звернув увагу, що сходи знаходяться в задовільному стані. Заміни потребують хіба що дерев'яні поручні. А раніше жителі Лісок просили владу не ремонтувати сходи, а лише підсипати щебенем дорогу до них.

Втім, 31 серпня конкурсна комісія розкрила пропозиції фірм, які претендували на проведення ремонту цього об'єкта. Таких підприємств виявилося всього дві: ПП «Спецбудмонтаж 111» та ПП «Добробуд ВВ». Перша запропонувала 139 тис грн., друга – 99,78 тис.

 «Спецбудмонтаж 111» та «Добробуд ВВ»  неодноразово освоювали бюджетні гроші у Бердянську.

«Спецбудмонтаж 111» почало вигравати тендери з 2011 року. Майже всі роботи фірма виконувала для ДП «Укртрансгаз», де свого часу працював мер Бердянська Олексій Бакай, а зараз там працює його син. Цього року управління капітального будівництва виконкому міськради уклало  угоду з фірмою на реконструкцію бульвару Гайдара на 9,47 млн грн. Учать у тендері брав і «Добробут»

«Добробут ВВ» облаштувалося в Бердянську в 2012 році. Фірма виступала субпідрядником у «Азовексперсбуду», власником якого є дружина місцевого впливового депутата Віктора Гречки, під реконструкції площі перед виконкомом. Також вона виконувала роботи з капремонту приміщення клубу «Маяк», дитячо-юнацької спортшколи, та міського кладовища. У 2014 році «Добробут ВВ» отримала підряд на ліквідацію наслідків стихії. Підприємство укладало тротуарну плитку в тих місцях, де повалені дерева розвалили пішохідні зони.

Цього року «Добробут ВВ» отримало підряди на кілька сотень тисяч гривень на поточні ремонти всіх трьох міських сходів, фонтана на вулиці Горького, а також понад 2 млн грн. на капремонт тротуарів.

Обидві фірми зареєстровані в одному селі – Чорнолізці Тисменицького району Івано-франківської області. Власником ПП «Добробут ВВ» є 19-ти річний житель села Чорнолізці Іван Лаврук. На його сторінці в одній із соцмереж зазначено, що Микола Мельник доводиться йому дядьком. Людина з таким ім'ям і прізвищем є власником підприємства «Спецбудмонтаж 111».