Сім’я першого заступника прокурора Волині, маючи житло, хоче ще безплатну квартиру в райцентрі

прокурорДружину першого заступника прокурора Волинської області Вікторію Корецьку, яка працює суддею Ківерцівського районного суду, поновили у списках на позачергове отримання житла у місті Ківерці. 

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Ківерцівської міської ради від 23 січня 2015 року, який опублікувала «Волинська правда».

У документі йдеться, що жінка разом із сім`єю в складі чоловіка та двох дітей проживає у Луцьку на вулиці Олеся Гончара, 7. Однак, претендує на позачергове отримання житла у Ківерцях, де працює суддею районного суду.

Нагадаємо, що Олега Корецького призначили заступником прокурора Волинської області у травні 2014-го. Тоді він розповідав, що разом з дружиною володіє трьома земельними ділянками, які придбали в період з 2005 до 2013 року. На одній з них сім’я Корецьких будує будинок. Зараз же вони проживають у квартирі, яка належить батькам дружини. Транспортних засобів, за словами Олега Корецького, його сім’я не має.

За минулий 2014 рік Олег Корецький задекларував 175 тисяч гривень доходу. Члени його сім`ї - понад 211 тисяч гривень, три земельних ділянки і квартиру.

Також видання «Волинська правда» зазначає, що недобудований котедж на одній із земельних ділянок Олег Корецький зводив не сам, а нібито придбав його у 2012 році в свого колеги Олександра Сопронюка за 80 тисяч доларів, про що нічого не зазначив у декларації про доходи.

Сам Олег Корецький є сином сином голови правління сільськогосподарського кооперативу «Батьківщина» Турійського району, депутата Турійської районної ради Павла Корецького і до призначення у 2014 році заступником прокурора області протягом березня 2012 - квітня 2014-го був любомльським міжрайонним прокурором.