Одеська міськрада дозволила доньці екс-мера будувати у парку

одесаОдеська міська рада затвердили розробку детального плану території в межах Фонтанської дороги, вулиць Черняховського, Маршала Говорова та Піонерській.

Як повідомляє «Думська», розробляла проект компанія «Акрополь білдінг».

Засновниками ТОВ є група фізосіб, серед яких - власник будівельної компанії «Гефест» Пантеліс Бамбурас, її директор Олександр Проценко, а також керівники благодійного фонду «Дитяче село «АСТР»Ольга Боделан (дочка екс-мера) і Юрій Гладких.

Фонду належить дитячий комплекс на 4-й станції Великого Фонтану, що складається з дитсадка, школи раннього творчого розвитку, середньої школи, кінно-спортивної школи, школи театрального мистецтва та художньої школи. Все це знаходиться на покритому зеленню ділянці площею 4 га між Юридичною академією та прикордонним госпіталем.

Торік «АСТР» вніс в статутний капітал «Акрополь білдінг» три корпуси загальною площею 612,4 кв.м. На їх місці «Гефест» має намір побудувати висотний житловий комплекс.

Відзначимо, що ділянка, про яку йде мова, до недавнього часу числився в переліку одеських зелених зон загального користування, але «АСТР» добився в суді його виключення з цього списку.