Як годують солдата за 60 гривень на день

Depo.ua розбирався, чому держава погано годує власних воїнів, і дізнався, як українські військові навчились "добувати їжу" без допомоги Міноборони.

d 1Однією із найболючіших проблем української армії є харчування. Нещодавно вибухнув черговий скандал навколо неякісних продуктів, якими годують українських військових. Так, на своїй сторінці у "Фейсбуці" боєць 11-го мотопіхотного батальйону "Київська Русь" Іван Савєльєв поскаржився, що їх годують тушонкою з хробаками та хлібом із пліснявою і зовсім не дають овочів, сира і масла.

Харчові схеми виживання українських солдат в армії

Ситуація з неякісною їжею доволі характерна для української армії. Причому, проблема раціону в різних батальйонах виглядає по-різному: десь постачальник завозить неякісні продукти, десь воїни скаржаться на обмежений асортимент, а десь їм не вистачає овочів та м'яса.

Так, боєць добровольчого батальйону "Айдар" Віталій Баденко (демобілізований із серпня) розповів depo.ua, що з харчуванням у них все було добре, адже вони їли виключно їжу, яку присилали волонтери.

"Тушонка була, рибні консерви, крупи, макарони, мівіна, сухі борщі-супи, солодощі всякі, згущонка. Якось так. Свіжі фрукти та овочі були рідко", - розповів боєць. При цьому він наголосив, що від держави інколи видавали сухпаї, але вони були не в пріоритеті, в основному бійці складали їх "на чорний день".

А ось боєць Нацгвардії (базується під Артемівськом) Олександр Зленко на їжу практично не скаржиться, хоча визнає, що під час навчань на полігоні харчування було кращим. " У нас смачніше, ніж було на полігоні, харчування. Особливо там смачний робили рис розсипчастий та нерозварені макарони. Я не знаю, як вони то навчились робити, але хай навчать і інших. Якби тут у нас ще було м'ясо та овочі - взагалі було би супер. А так дають підливу з тушняку і десь два рази на тиждень салати роблять. А зранку замість сиру з маслом дають ковбасу", - розповів елементи військового побуту нацгвардієць.

Олександр зауважує, що харчування в армії подібне до шкільної їдальні. "Армійська їдальня то як їдло у школі. З тією різницею, що я можу собі купити того, що мені не вистачає. Купуєш кетчуп або соус - і воно стає смачним. Ну а ще нас рятують волонтерські закрутки - смачно і різноманітно", - сказав солдат.

d 2

Звичайний солдатський обід (фото Майкл Щур / Facebook)

А ось танкіст Віктор Колуменко, що служить у стрілецькому загоні, який передали на підсилення прикордонникам Харківської області, відзначає, що в цілому скаржитись на харчування нема чого: продуктів вистачає, лише не завжди вони якісні, і відмічає ще один цікавий факт - інколи весь раціон може зіпсувати невміле приготування.
"Продукти завозять по понеділках з розрахунку на тиждень: тушонку, згущик, рибні консерви (кілька, бички, сардини), крупи, хліб та булочки з повидлом. Хліб та булочки також на тиждень, тож до неділі вони вже черстві, і навіть пліснява може з'явитись. Інколи бувають перебої з рисом і гречкою, тоді дають більше пшона, гороху, вівсянки і т.д. Багато залежить від кухаря. Якщо один з наших працював у ресторані, а людей у нас мало, то й приготує гарно, а якщо в базовому таборі людей значно більше, а у кухарів руки не з того місця, то з тих же продуктів виходить якась гидота", - розповів танкіст.

Отже, розраховувати на різноманітний та збалансований раціон від держави - справа поки що безнадійна. Один із сценаріїв порятунку від одноманітної їжі - готівка та волонтери. Маєш гроші - купуєш, що хочеш, не маєш - чекаєш, поки волонтери пришлють якийсь смаколик.

А ось боєць батальйону ім. Кульчицього Сергій Пономаренко розповів ще один варіант виживання солдат у пошуках потрібної їм їжі - бартерний обмін з місцевими.

"Мій батальйон фактично сам себе забезпечує. Маємо в Харківській області село, з яким співпрацюємо ще з минулої весни. Ми їм щось робимо, допомагаємо по господарству, а вони нам віддячують продуктами", - розповів боєць depo.ua.

Словом, наші воїни за півтора роки війни навчились не тільки воювати, але й харчі собі добувати.

d 3

Хто кого: постачальники харчів VS держава

Зазвичай у подібних скандалах держчиновники люблять піднімати руки до гори і казати "А ми тут до чого?". Дійсно, поверхнево ситуація з харчуванням армії виглядає так: держава оголошує тендери і фірми-переможці займаються постачанням тої чи іншої військової частини або області. Здається, ніби схема чесна, правильна і зрозуміла. Але якщо копнути глибше, то все виявиться не так просто.

Дійсно, не всі постачальники (а в Україні їх чотири: "Укрпродакорд", "Авіка", "Артек-Союз" та "Геус Груп") сумлінно ставляться до якості продукції, що постачається, тому мають місце подібні "харчові скандали" в армії. Але штука в тому, що більшість з тих постачальників не мінялась роками, до того ж у деяких з них занадто великий відсоток обслуговування військових частин (наприклад, "Геус Груп" забезпечує харчами половину всієї армії, а решта розподілена між трьома іншими фірмами). Тому, маючи залізні "зв'язки" в профільних відомствах (причому при будь-якій владі), деякі постачальники можуть собі дозволити інколи нехтувати якістю продукції, розуміючи свою безкарність. Очевидно, тому і складається враження, що в армії коїться суцільний жах.

За словами заступника генерального директора фірми "Авіка" Ольги Ларіної, локально на якість харчування впливає добросовісність комбригів."Загальновідомо, що коли комбриг уболіває душею за своїх бійців, то харчування у його бригаді нормальне, і навпаки", - вважає представник постачальника харчів для армії.

Окрім того, вона пояснила, що доволі часто причиною скарг є банальне непорозуміння між військовими і постачальниками.

"Наприклад, десь місяць тому в ФБ розгорівся "скандал" - нібито в якусь частину було завезено неякісну тушонку. Скарга полягала у тому, що хтось взяв банку тушонки, виклав з неї м'ясо на ваги та визначив, що в банці лише трішки половини ваги - це м'ясо, інше - соус. Це такий класичний приклад необізнаності. Справа в тому, що згідно з ДСТУ, вміст м'яса в готовій тушонці і має бути близько 56%. Отже, ця тушонка повністю відповідала вимогам ДСТУ, як це й мало бути", - розповіла Ларіна.

Якщо ж казати глобально, то підводних каменів занадто багато: починаючи від тотального недофінансування, до небажання держорганів удосконалювати законодавство.

Так, зараз середня ціна на харчування особового складу близько 60 грн на добу з ПДВ. Логічно, за цю ціну можна більш-менш добротно нагодувати бійця, але навряд чи можна говорити про будь-які смаколики або різноманітний асортимент. А, враховуючи той факт, що в цю суму закладена оплата комунальних послуг фірмою-постачальником, можна передбачити, що скоро бійцям прийдеться затягнути свій пасок - адже з 15 жовтня почнеться опалювальний сезон за новими, підвищеними тарифами. А це означає, що забезпечувати військовий раціон доведеться за меншу ціну. Важко придумати, яким чином то можна зробити, окрім як закуповувати менш якісну сировину.

d 4

Консервовані помідори, які упаковують не в трилітрові банки, не підходять армії "за стандартами"

Або ось ще один приклад "харчового маразму" - небажання держави дозволити ввести в раціон військових продукти, які виготовляються не за ДСТУ, а за ТУ. Адже відомо, що ДСТУ - це доволі умовний стандарт, який є абсолютно неактуальним. Для прикладу, консервовані помідори, які купоряться не в трилітрові банки, а в меншу тару, вже йдуть з позначкою ТУ, хоча процес їх консервування не змінюється. Сіль у тому, що за ДСТУ вони можуть бути лише в трилітрових банках і все.

"Через це ми не можемо постачати нормальні овочеві консерви і маринади. Це б дозволило значно покращити асортимент харчування і ми впевнені, що вояки були би вдячні нам за це. Із-за якихось незрозумілих причин нам не можуть дозволити це робити, не можуть прийняти відповідний закон. Адже всім відомо, що ТУ - це не якісь страшні хімікати, а лише відхилення від тих стандартів ДСТУ, які були прийняті в минулому столітті і в іншій країні", - скаржиться представник "Авіки".

Ще варто згадати одвічно актуальну проблему модернізації кухонь та їдалень. Не секрет, що вік обладнання в харчоблоках української армії вже наблизився, а то й перейшов межу людського пенсійного віку. На такому обладнанні важко нагодувати 100 людей, не кажучи вже про кілька сотень, оскільки зараз військові частини переповнені. Як результат - видовище не для слабких: величезні черги вояк в їдальню в очікуванні порції їжі.

Щодо свіжих овочів і фруктів, то, схоже, від держави солдати їх ще не скоро побачать, адже їх просто заборонено постачати. Міноборони вважає, що постачання цих продуктів може призвести до отруєнь та хвороб кишково-шлункового тракту, тому в відомстві вирішили просто заборонити їх постачання. Як вижити без свіжих овочів і фруктів, у Міноборони не пояснюють, отже, ви, солдати, викручуйтесь, як можете.

d 5

Сухпайка українського солдата

Надія є? Надія є

Звісно, простіше і актуальніше казати "зрада" чи "всьопропало". Але, попри всі складнощі в розкрутці державної машини, ані вояки, ані постачальники не опускають рук.

Одним із позитивних моментів, який можна вважати маленькою перемогою в поступовому вирішенні питання харчування, є той факт, що з 1 червня цього року раціон військовослужбовців дещо покращився. Так, постановою КМУ за ініціативою МО та Тилу Збройних Сил було збільшено норму м'яса, а в меню додано сало (як сало могло не бути раніше в раціоні української армії? Нонсенс), мед, повидло тощо. Крім того, був прийнятий п 8. до норми №1 який визначив так звані альтернативні сухпайки на випадок неможливості харчування у стаціонарних умовах. Ці набори, серед іншого, передбачають готові консервовані перші та другі страви, льодяники, каву, чай, печиво.

Ну а про "сезонність" позитивного збільшення витрат на харчове забезпечення ми вже говорили - поки нема опалення, на 60 грн за добу вояки можуть фактично "шикувати", а ось взимку все стане значно складніше.

За словами постачальників військових харчів, вже існують купа напрацювань і розписаних варіантів щодо вирішення проблеми військового харчування, враховуючи закордонний досвід і українські реалії. Однак проштовхнути їх "на гору" вкрай важко.

Ще одним позитивним фактом є те, що волонтери Мінооборони почали роботу над пілотним проектом щодо харчування в двох військових частинах. Однак він поки що не запущений.

Наразі постачальникам лишається лише мріяти, як би "дотягнутись" хоча би до рівня армії Грузії, в якій, як відомо, реформи відбулись зовсім нещодавно - адже на харчування одного грузинського воїна на добу закладено $9, або 210 грн. А українським воїнам лишається воювати, між іншим винаходячи нові схеми "видобутку" потрібних харчів.

Depo.ua пропонує ознайомитись з раціонами харчування найкращих армій світу: США та Ізраїлю, щоб зрозуміти, чого нам потрібно прагнути.

d 6

Depo.ua