У Черкасах за 30 млн грн куплять 8 тролейбусів, хоча за цю суму могли придбати 15

тролейбусиВ Черкасах на фінішну пряму виходить епопея з придбанням нових тролейбусів для міста, на ці потреби було заплановано витратити понад 30 млн. грн. Про це пише «Кропива».

Вже сьогодні можна констатувати, що закуплені ще в 2012 році ПАТ «Азот» 15 білоруських тролейбусів не будуть придбані містом, принаймні зараз.

Вчора відбулося відкриття тендерних пропозицій за їх результатом Черкаси закуплять 8 нових тролейбусів у одного з двох підприємств: ТОВ «Київ-ЛАЗавтосервіс» (м. Київ) або в дочірнього підприємства «Автоскладальний завод «ПАТ «Автомобільна корпорація (м. Луцьк).(Богдан) Кияни пропонують придбати один тролейбус за 4,45 млн грн, а корпорація з Луцька – за 4,00 млн. грн.

Надані пропозиції оцінюватимуть за ключовим показником – ціною. Іншими критеріями можуть бути умови оплати, гарантійне обслуговування, експлуатаційні витрати тощо. Хто буде остаточним переможцем, покаже експертиза документів. Загальний строк проведення оцінки, порівняння та визначення переможця торгів не повинен перевищувати 30 днів з дня розкриття тендерних пропозицій.

Хоча вже зараз можна з величезною імовірністю передбачити, що перевагу отримає менша ціна та наближеність до влади. Так Луцьке підприємство входить до орбіти бізнес впливу давнього партнера Петра Порошенка, Олега Свинарчука.

Відзначимо, що на закладені 30 млн. грн. місто цілком могло купити не 8 а 15 тролейбусів які вже третій рік стоять на території ПАТ «Азот», однак підприємство усунули від участі в тендері, оскільки вже в ході його проведення було внесено зміни, що «тендер проводиться серед національних виробників». Як це було і як замість 15 тролейбусів місто отримає 8 можна зрозуміти зробивши навіть легкий аналіз того, що говорили посадовці та інформації на офіційному сайті міської ради.

В середині червня цього року секретар міської ради Олександр Радуцький повідомляє журналістам, що в кінці червня Черкаси планують подати заявку на міжнародний тендер по закупівлі тролейбусів на 32 млн. грн. (тобто можуть брати участь і міжнородні виробники в тому числі і азотівські тролейбуси) За офіційною інформацією сайту міської ради такий тендер було оголошено 10 липня.

Як розповідав тоді голова тендерного комітету Черкаської міської ради Олександр Барабоха, відповідне оголошення, як того вимагає законодавство, вже подано для розміщення в офіційному віснику державних закупівель і буде оприлюднено 15 липня. І саме з того моменту розпочнеться прийом заявок від охочих взяти участь у конкурсі, який триватиме до 12 серпня цього року, – коли й відбудеться процедура розкриття пропозицій. До речі, взяти участь у конкурсі можуть, як вітчизняні, так й іноземні підприємства.

– При формуванні заявки на тендер із закупівлі тролейбусів ми врахували пропозиції розробників транспортної концепції у Черкасах «Львівської політехніки». А саме: два тролейбуси, які планується закупити, мають бути завдовжки не більше 11 метрів. Це дасть змогу їм розвертатись по кільцю на площі 700-річчя. Наступні шість, які курсуватимуть за іншими маршрутами, – можуть бути довші. Проте обов’язково увесь транспорт має бути новий (без пробігу) та відповідати усім вимогам міських громадських перевезень з точки зору безпеки, комфорту та якості, – повідомив директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук.

Два гарантованих тролейбуса виявилося мало отримали всі.

Однак за день до відкриття пропозицій, департамент відзиває заявку і подає другу, вже з суттєвими змінами у вимогах до тендеру – тільки національні виробники, чим відсікає суттєво дешевші тролейбуси Азоту від участі. А далі справа техніки.

Як виявилося відкликали тендер бо виявили в ньому «корупційну складову». Нею виявилася норма, за якою одразу можна було визначити переможця тендеру. Це довжина тролейбусів – 11 метрів. Такі виготовляє лише завод «Богдан».

Таким чином внаслідок найбільш чесного тендеру місто отримає 8 замість 15 тролейбусів, а бізнес-партнер Президента отримає хороший настрій та очевидно подякує міській владі.