В Івано-франківську за хабарництво судять директора фонду комунального майна

судІвано-франківський міський суд 7 вересня продовжив розгляд справи директора фонду комунального майна Богдана Чупірчука, якого обвинувачують в хабарництві, повідомляють «Версії»

На сьогоднішньому засіданні продовжили слухати свідків. З чотирьох запрошених свідків з’явився лише один – опероповноважений МВС з управління протидії злочинності в сфері економіки.

За словами свідка, 2 березня до управління звернулася Сірант з заявою, в якій вказала, що директор фонду комунального майна вимагає в неї 3 тисячі доларів США. Після цього оперативник заяву направив до прокуратури.

”В ході оперативних дій було встановлено, що Чупірчук за сприяння у надані приміщення в оренду на стадіоні ”Рух” вимагпє 5 тисяч доларів”, – говорить працівник УБОЗу.

Під час допиту свідка захист розпитував про процес написання заяви та складання протоколів.

Чупірчук, у свою чергу, питав, чи не перебуває оперативник у родинних зв’язках з працівником обласної прокуратури та про понятих у справі. Як повідомили прокурори у справі, двоє свідків колишніх працівників прокуратури не з’явилися, оскільки один з них перебуває на оперативних діях, інший – переїхав до Житомирської області, і з ним втрачений зв’язок. Четвертий свідок – працівниця фонду комунального майна, за словами захисту, не з’явилась, бо не отримала повістку.

На цьому засідання на сьогодні завершилося. Розгляд справи продовжать 23 вересня о 9 годині.