Мер Одеси прокоментував корупцію у міськраді

Корупція 300 малюнокМер Одеси Геннадій Труханов, коментуючи корупцію у міськраді, поскаржився, що чиновникам не вистачає гідних зарплат. Про це він повідомив в ході апаратної засідання, пише 368.media

Спочатку градоначальник звернувся до підлеглих з проханням «бути уважними» при отриманні подяки, тому це може бути розцінено, як корупція.

"Будьте уважні. Я знаю, що часто говорять, що старий знайомий хотів по-людськи віддячити, але останнім часом це закінчується тим, що «заходять» правоохоронні органи, тому потрібно утриматися від подібних подяк. Хто відчуває, що може не встояти, повинен вибирати між совістю і вигодою - суміщати ці поняття ще ніхто не навчився», - прокоментував мер.

При цьому градоначальник забув згадати про антикорупційне законодавство, яке забороняє приймати «подарунки» від підлеглих або сторонніх осіб, а також ті, вартість яких перевищує 50% мінімальної зарплати.

З іншого боку мер заявив, що потрібно не тільки боротися з хабарниками, а й забезпечити гідний рівень оплати праці, щоб люди могли «принести додому шматок хліба і, бажано, з ковбасою».

Нагадаємо, за перший тиждень вересня на хабарах у міськраді попалося троє службовців.