Кличко затримується з затвердженням Антикорупційної програми Києва до 2017 року

Фото: ura-inform.com

Фото: ura-inform.com

Мер Києва Віталій Кличко вніс зміни до персонального складу своєї Антикорупційної ради і відредагував Положення про його діяльність, пише «Киеввласть».

Зокрема, цей орган тепер повинен не до 1 червня, а до 1 жовтня 2015 розробити і подати на затвердження мера Антикорупційну програму Києва до 2017 року.

Про це стало відомо з тексту розпорядження київського міського голови № 601 від 2.09.2015 "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27 лютого 2015 року № 96" Про створення Антікоррпупціонного ради при київському міському голові ".

Крім того, тепер Антикорупційна рада при столичному мерові зобов'язується щоквартально звітувати перед київською громадою про свою діяльність через комунальні ЗМІ і "Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва". При цьому, забороняється редагувати текст цього звіту перед публікацією без узгодження правок з Антикорупційною радою.

Нагадаємо, що згаданий в розпорядженні "інформаційний простір" - це такий сайт, який міська влада давно погрожують незабаром створити і запустити, щоб остаточно перемогти в Києві корупцію.

Кличко також вирішив, що справі боротьби з корупцією допоможе те, що за організаційне та матеріально-технічним забезпечення діяльності Антикорупційної ради при мері тепер відповідатиме не Апарат КМДА, а Секретаріат Київради.

Виявити на офіційних сайтах КМДА та Київради інформацію про те, чи порушив цей орган розпорядження мера Києва № 96, що не подавши йому на затвердження до 1 червня 2015 Антикорупційну програму, або поданий документ не влаштував столичного градоначальника, KV не вдалося.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко створив при собі Антикорупційна рада 27 лютого 2015, а перший його персональний склад затвердив розпорядженням № 182 від 14 квітня 2015 року.