Київрада хоче реприватизувати землю під гаражами на Русанівці

Русановка гаражи

Фото dom.ria.com

Оголосити приватну власність (землю, на якій розташовано понад 800 гаражів!!!) поза законом депутати Київради можуть вже 2 липня на черговій сесії.  Щоправда, власники гаражів кажуть, що у порядку денному сесії це питання лунає  закамуфльовано і більш загально, тобто, не так загрозливо. 

Русановка сессия

 

Насправді ж, як сказано в депутатському запиті  до мера Києва Віталія Кличка,  при розгляді цього питання йтиметься про "реприватизацію земельної ділянки кооперативу і знесення багатоповерхової будівлі гаража".  (Гаражний кооператив є власником земельної ділянки близько 1,6 га, кадастровий номер 8000000000:63:018:0064).

Будівництво швидкісної залізничної траси "Троєщина-Позняки" власники гаражів називають лише прикриттям для лобістської забудови житлового будинку та офісного центру на землі, що належить гаражному кооперативу.

Історія питання

"...У 1960-х роках мешканці Лівобережки на вулиці Марини Раскової збудували два кооперативні триповерхові гаражі — «Русанівський 1» і «Русанівський 2». За словами голови правління «Русанівського 1» Юрія Забігайла, вони нині дають прихисток для понад 800 автомобілів. Земля під гаражами приватизована. Зрозуміло, усі бокси також приватні. Завдяки дбайливому обслуговуванню обидві будівлі перебувають у належному для виконання своїх функцій стані.
Проте цими днями членів кооперативів, як грім серед ясного неба, вразила новина. Власне, новина для них, а не для тих, хто вже багато місяців тому приготував за їхньою спиною вкрай неприємний сюрприз. Виявляється, міська влада задумала знести їхні гаражі. Вони начебто стали на заваді для здійснення проекту будівництва «швидкісної магістралі Троєщина — Осокорки». Та чи справді це так?

Не братимемо на себе функції фахівців містопланування, але навіть для простої нормально мислячої людини зрозуміло, що простору для цієї магістралі, потребу в якій, до речі, ще слід довести, цілком досить для здійснення цього проекту. Тому, скажімо, сусіднє з гаражами пожежне депо, що стоїть фактично на одній лінії з «Русанівським 1», ніхто зносити не пропонує.

Неважко здогадатися: гаражі мають стати жертвами відомої епідемії, що вразила Київ — будівельної сверблячки, яка натикала там і сям багатоповерхові житлові будинки. Очевидно, дедалі менше стає в місті вільних п’ятачків з розвиненими комунікаціями, де ця бацила могла б якнайлегше оселитися. Тому руки «інвесторів» вже тягнуться до функціонуючих об’єктів", - написав у у парламентській газеті Голос України  член кооперативу «Русанівський 1» Георгій Косих.

Закон вимагає узгодження подібних рішень влади з місцевою громадою. Однак, як запевняють власники гаражів, влада, проштовхуючи рішення про реприватизацію земельної ділянки, діє кулуарно, оскільки ніхто з чиновників міської та районної адміністрації не сповістив автокооператорів про плани розвитку міста, які стосуються саме цих людей.  Громадські ж слухання, які, як стверджує влада, відбулися ще 3 березня цього року, власники гаражів називають сфальсифікованими, оскільки самі вони (як зацікавлені особи) ні сном, ні духом не знали про це.

"Як так могло статися, що пройшли слухання? Хто на них був? І чи взагалі вони проводились – невідомо. Бо нас – владників гаражів – на них ніхто не запросив. Більше того, ні про які слухання ми не чули, а дізналися уже після їх проведення випадково", - розповів "Українській правді" один із власників гаражів Олексій Тураєв.

"Враховуючи, що переважна більшість членів гаражних кооперативів "Русанівський 1" та "Русанівський 2" постійно проживає на Русанівці і нічого не чули про громадські слухання з такого важливого питання, можна обґрунтовано припустити, що матеріали "громадських слухань" були сфальсифіковані", - додав Тураєв.

За його словами, приватні гаражі планують зносити "для проходження швидкісної магістралі "Троєщина-Осокорки" на території вздовж залізниці (біля заводу "Укрпластик") і будівництва багатоповерхових житлово-офісних комплексів.

Русановка план 1

Русановка план 2

"Нині Київраді пропонується прийняти рішення про відчуження ПРИВАТНОЇ власності, а безпосередньо власників лобісти цього рішення навіть не знайшли можливим поставити до відома", - обурився Тураєв.

Власники гаражів звернулися з листом до міського голови Віталія Кличка, в якому просять зняти з розгляду сесії Київради згаданий проект рішення:

"Даний ДПТ (Детальний план території)  необхідно перепогоджувати у всіх інстанціях. Тому голосування на сесії 02.07.2015 за даний ДПТ за врахування змін на земельній комісії по ГБК «Русанівський-2»та  ГБК «Русанівський-1»  вважаємо  незаконним.

ДПТ Русановка

 

Вимагаємо:

 а)зняття питання з розгляду сесійної зали,

б) повернення даного питання на рівень громадських слухань.

в)перепогодження даного ДПТ  у всіх інстанціях з урахуванням інтересів усіх зацікавлених осіб.

І лише після цього виносити питання до сесійної зали на голосування".

Люди, на чию приватну власність замахнулася міська влада, вимагають від її очільника та правоохоронних органів притягнути до відповідальності осіб, причетних до лобіювання зносу капітальних багатоповерхових гаражів.

"Просимо також дослідити зловживання владою та факти корупції:

Голови земельної комісії  Прокопів В.В.

Заступника голови земельної комісії Левада С.Я.

Першого заступника Голови КМДА  Ніконова І.

Просимо Вас дослідити на предмет виявлення корупційної складової  законність погодження даного ДПТ службовими особами:

Целовальником С.

Броневицьким С.

Вавришем А.

та іншими особами з департаменту містобудівництва та архітектури".

Ольга Бурда, для "Ні корупції!"